Organizacja wyjazdów służbowych to nasza specjalność. Rezerwujemy noclegi, przejazdy i robimy wszystko, by podróż przebiegła sprawnie i wygodnie. Konferencje, eventy firmowe, catering – w tych kwestiach też możesz na nas liczyć! Przekonaj się sam.

Podróże służbowe


Co jest dla Ciebie najważniejsze podczas firmowych podróży? Bezproblemowy dojazd, dobry hotel z uśmiechniętą obsługą, wygodnymi pokojami oraz dogodną lokalizacją, smaczne posiłki? Nie musisz wybierać – zapewniamy każdą z tych opcji.

Prosty model rezerwacyjny, nocleg dostosowany do potrzeb, elastyczna forma rozliczeń – brzmi zachęcająco? To nie wszystko.

Chcemy, by Twój wyjazd był przede wszystkim komfortowy, dlatego też zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Przekonaj się, jak szybko zareagujemy na Twoje zapytanie.

   

 Rezerwacje grupowe


Planujesz pobyt grupy biznesowej, kongresowej, zespołu muzycznego, sportowego, grupy artystów? Świetnie się składa – zleć nam zorganizowanie noclegu i odetchnij z ulgą.

To nie wszystko – koordynujemy proces zameldowania, prowadzimy stanowiska recepcyjne i informacyjne, organizujemy logistykę, a nawet przygotowujemy dodatkowe atrakcje.

Podczas wyjazdów zawsze towarzyszymy grupie – możesz zatem mieć pewność, że pobyt zostanie dopięty na ostatni guzik.

Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz!

Współpracowaliśmy m.in. z Moniką Brodką, Lady Pank, T-Love, Dawidem Podsiadło.

Organizowaliśmy noclegi dla Korony Kielce, Zagłębia Lubin i młodzieżowej kadry pływaków.

Od 3 lat współpracujemy przy organizacji Memoriału Marka Pertusewicza.

 
 

Konferencje i kongresy


Na organizacji konferencji branżowych, spotkań biznesowych i kongresów zjedliśmy zęby – dlatego wiemy doskonale, co składa się na sukces takiego wydarzenia. Możesz być pewny , że do Twojego zapytania podejdziemy indywidualnie i dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby.

Jak to działa?
1. Kompleksowo planujemy.
2. Wybieramy najlepiej dopasowaną do potrzeb lokalizację.
3. Wybieramy odpowiednie menu.
4. Doradzamy i wspieramy.
5. Koordynujemy.

Dołącz do grona naszych klientów!

 

Catering


Smaczne, smaczne, a przede wszystkim smaczne – doznania smakowe to podstawa dobrze ułożonego menu. Jeśli przy okazji lubisz ciekawe koncepcje, wyszukane formy podania dań oraz wysokiej jakości obsługę – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przy organizacji cateringu współpracujemy z najlepszymi kucharzami, kelnerami, barmanami i baristami. Wszystko po to, by Twój bankiet, cocktail party, grill lub inna impreza zapisała się w pamięci gości.

Brzmi smakowicie?