Podróże i eventy integracyjne - robimy to dobrze! Zapewnimy teambuilding wsparty adrenaliną i niezapomnianymi wrażeniami. Nasze hity? Emocjonujący kitesurfing oraz zaskakujące podróże do Gruzji. W cenie zawsze oferujemy ubezpieczenie. Sprawdź nas!

 

Integracja


W zgranym zespole pracownicy dobrze się znają, mają świadomość swoich mocnych i słabych stron, a przy tym lubią ze sobą współpracować nawet przy najnudniejszych zadaniach. Nie jest tajemnicą, że gdy między ludźmi przepływa twórcza, pozytywna energia, wspólne działanie przynosi biznesowe rezultaty. Dlatego warto zadbać o dobre flow oraz integrację pracowników jak najszybciej.

I w tym momencie do akcji wkraczamy my! Zobacz, co proponujemy.

PIKNIKI FIRMOWE


Wciągające gry terenowe, dedykowane firmie atrakcje, rozwijające kreatywność rękodzieło, twórcze warsztaty, zabawny bubble football, dynamiczne kajak polo i wiele, wiele więcej – wiemy, jak aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu!

Organizujemy atrakcje dla dorosłych i dzieci, zapewniamy opiekę kadry instruktorskiej i tworzymy przestrzeń, w której można nie tylko świetnie się bawić, ale też lepiej się poznać.

WYJŚCIA PRACOWNICZE


Jak oderwać się od codziennych obowiązków mając do dyspozycji zaledwie kilka godzin?  To proste: zorganizować jednorazowe wyjście pełne wrażeń! 

Bez obaw, wszystkim się zajmiemy – dopilnujemy, by Twoi pracownicy naładowali baterie przed kolejnym firmowym wyzwaniem.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY (CORPORATE VOLUNTEERING)


Integracja i teambuilding – zrób to inaczej! Zaangażuj swoich pracowników społecznie i przekonaj się, jak wiele zyskasz. Czy wiesz, że wolontariat pracowniczy poprawia komunikację wewnątrz firmy, wpływa na rozwój umiejętności pracowników, a do tego buduje dobry wizerunek firmy?

O innych korzyściach wolontariatu można przeczytać tu: Wolontariat pracowniczy w polskich firmach (analiza zjawiska).

Chcesz realizować ideę społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), a nie masz pomysłu na odpowiednie działania? Skontaktuj się z nami.

 

OUTDOOR


Mocne wrażenia i działanie w grupie – a to wszystko na otwartej przestrzeni. Zobacz, co proponujemy!

 

TEAMBUILDING


Dobrze zorganizowany teambuilding w terenie to nie tylko okazja świetnej zabawy – bo frajda to za mało. Po naszych szkoleniach otrzymujesz szczegółowy raport, który dostarczy Ci niezbędnych informacji o pracy i kondycji Twojego zespołu.

Daj znać, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

ANDRENALINA


Wspinaczka w skałach, wakeboarding, kajakarstwo górskie, rafting, żeglarstwo… a może lot szybowcem, paralotnią lub skok ze spadochronem? Skonfrontuj swoich pracowników z żywiołem, zmotywuj do pokonywania lęków i przekonaj się, jak adrenalina wpływa na ludzki organizm.

Odważ się na kontakt z nami i daj znać, czego potrzebujesz!

GRY TERENOWE


Nietypowe biegi terenowe, tematyczne podchody, terenowe scrabble, ogromna gra planszowa, zabawne zawody sportowe - to tylko niektóre z naszych propozycji.

W zanadrzu trzymamy dziesiątki gier, ale zrealizujemy też spersonalizowane pomysły!

 

Gotowy scenariusz gry terenowej czy scenariusz dopasowany do tematu wydarzenia? Decyzja należy do Ciebie.

 

KITESURFING


Pomysł, który zrodził się z pasji – wszak wszyscy w HS24 to zapaleni kitesurferzy!

Organizujemy pracownicze wyjazdy (na Hel i nie tylko), podczas których uczestnicy mają okazję poznać tajniki tego ekscytującego sportu lub szlifować nabyte już umiejętności. Woda, sprzyjające wiatry i świetna organizacja – oto gwarancja udanego eventu!

Chcesz, tak jak my, zakochać się w kitesurfingu?

 

GRUZJA


Majestatyczne góry Kaukazu, chaczapuri i czerwone wino, legendarna już gościnność, piękne toasty, skalne miasta oraz pakt z naturą… Zapraszamy do Gruzji! Gwarantujemy aktywne, nieszablonowe spędzanie czasu i autentyczne doznania kulturowe – czyli wszystko to, czego nie doświadczycie na wycieczce z biurem podróży.

W sezonie letnim oferujemy trekkingi, wspinaczkę górską, loty paralotnią oraz inne sporty wyczynowe. W sezonie zimowym - szusowanie po stokach (snowboard, narty, heliboarding). Zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, kontakt z lokalną ludnością, moc atrakcji i dużo gruzińskiego wina 😉