Organizujemy turystykę dla biznesu. Rezerwujemy noclegi, tworzymy eventy dla firm, zarażamy miłością do sportów ekstremalnych, oferujemy nieszablonowe podróże do Gruzji, współpracujemy z hotelami i wdrażamy projekty, o których nie śniło się mistrzom turystyki i rekreacji. Lubimy wysokiej jakości usługi, praktyczne rozwiązania, rzeczowość i chaczapuri.

Kto za tym stoi?


Paweł Kołtunowicz
Dyrektor Zarządzający

Jaki jest Paweł, każdy widzi.

Roman Sokołowski
Dyrektor Operacyjny

Współzałożyciel HS24, absolwent UE we Wrocławiu. Miłośnik szybkiej jazdy, sportów ekstremalnych oraz tabelek w Excelu. Złota rączka, szczęśliwy mąż i dumny ojciec. Na zdjęciach, z powodu swoich błękitnych oczu, wygląda najczęściej jak husky.

Choćby się waliło i paliło, zawsze dociera na czas. Oszczędny w słowach, od lania wody woli gruntowną analizę. Dąży do celu za wszelką cenę. Uważajcie na niego przy negocjacjach! ;)

Branżę hotelarską zna od podszewki – zaczynał od pracy na zmywaku, aby stać się później kelnerem, recepcjonistą, handlowcem i kierownikiem sprzedaży. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął od górskiego luksusowego Hotelu Four Season Resort w malowniczym Jackson Hole (USA) – i to właśnie ten ośrodek stał się jego wyznacznikiem standardu hotelarstwa oraz obsługi klienta.

Przemek Kwiatkowski
Event Manager

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, zawodnik, instruktor snowboardingu i kitesurfingu, kierownik obozów, współzałożyciel fundacji talentów sportowych. Z branżą sportu i rekreacji związany odkąd w 1986 otworzył oczy. Za niemowlęctwa nie bawił się w naukę chodzenia – gdy wstał, od razu pobiegł. Twórca i koordynator kampanii miejskich, koordynator ośrodka sportowego.

Nie potrafi żyć bez swojego czerwonego plecaka – w każdej dłuższej wolnej chwili zarzuca go na ramię i wyrusza eksplorować świat. Jego podróżniczym celem życia jest dostać się ze snowboardem do Patagonii.

Jara go muzyka na żywo i kuchnie świata. Podobno nawet potrafi gotować. Wciąż poszukuje inspiracji w sporcie – lubi gry zespołowe, a za FC Barceloną skoczyłby w ogień (ale nie w jakiś wielki, raczej w takie małe ognisko).

 

 

 

Marta Zienkiewicz
Event&Marketing Manager

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która doświadczenie zdobywała w organizacjach pozarządowych (kreowanie wizerunku, organizacja projektów), firmach eventowych (koordynowanie imprez), agencjach reklamowych (copywriting, social media), a także jako szkoleniowiec (warsztaty kreatywnego myślenia). W HS 24 zajmuje się przede wszystkim organizacją eventów, przygotowywaniem ofert i wszystkim tym, co zawiera w sobie określenie “wizerunek i promocja”.

Uwielbia planować podróże. Jest fanką nieszablonowych wypraw, autostopu, zagranicznego wolontariatu i Azji. Grała w bollywoodzkim filmie, przejechała Wietnam na skuterze i sadziła ananasy na malezyjskiej farmie. Prowadzi bloga www.dwarazyziemia.pl.

Oprócz podróży kręci ją wegetariańskie kucharzenie, WordPress, indyjskie kino, dobra literatura i białe wino. Po godzinach uczy się tańczyć z hula hoop, ale na razie czuje się jak słoń w składzie porcelany, więc nikomu się nie chwali.